Відділ екологічної експертизи, нормування атмосферного повітря та поводження з відходами

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА 

дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для обʼєктів ІІ та ІІІ груп   

ЗАВАНТАЖИТИ 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА 

дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об"єктів ІІ та ІІІ груп 

ЗАВАНТАЖИТИ 

                                                                                                                                                                                                

Перелік документів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об"єктів ІІ та ІІІ груп

 

Відповідно до ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися після отримання дозволу. 

 

Відповідно до п. 2 «Порядку проведення та оплати робіт, пов’язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців, які отримали такі дозволи», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2002р. №302, дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами – це офіційний документ, який дає право підприємствам, установам, організаціям та громадянам-підприємцям експлуатувати об’єкти, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів граничнодопустимих викидів та вимог до технологічних процесів у частині обмеження викидів забруднюючих речовин протягом визначеного в дозволі терміну.

  1. Заява встановленої форми на ім’я директора Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА.
  2. Копія свідоцтва про державну реєстрацію суб"єкта господарської діяльності.
  3. Позитивне рішення від установи державної санітарно-епідеміологічної служби щодо можливості видачі дозволу.
  4. Повідомлення в місцевих друкованих засобах масової інформації про намір отримати дозвіл із зазначенням адреси місцевої держадміністрації, до якої можуть надсилатися зауваження окремих громадських організацій та окремих громадян. (газета).
  5. Лист-підтримку від місцевої райдержадміністрації. (після 30-ти днів виходу публікації).
  6. Звіт по інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (2 примірники).
  7. Документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (2 примірники).
  8. Електронні носії XML-файли (на СD-диску).
  9. Копія Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.Заяву на отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами з відповідним пакетом документів необхідно подати в Управління «Дозвільний офіс», (м. Львів, вул. Весняна, 4).Заяву на отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами з відповідним пакетом документів необхідно подати в Управління «Дозвільний офіс», (м. Львів, вул. Весняна, 4).
  10. Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання документа дозвільного характеру подано у Регламенті (інформаційна картка). 

 

Додатково інформацію щодо отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можна отримати у начальника відділу державної екологічної експертизи та атмосферного повітря Кравця Ігоря Мирославовича у прийомні дні вівторок та пʹятниця з 9.30 до 16.00 год., каб. 312, тел. (032) 238-73-61